Dolu Hasarı Onarımı

Pilot Garage’da Dolu hasarı, otomobilinizin başına gelebilecek en büyük felaketlerden biridir. Dolu, birdenbire oluşan bir hava faaliyetidir. Dolu yağışına önlem alabilmek için şansa ihtiyacınız vardır. Bazen dolu yağışından kaçabilmek imkansız olabilmektedir. Ciddi bir dolu yağışı ile birlikte ne yazık ki arabamızda oluşabilecek ezik ve göçük sayısı yüzlerce olabiliyor.

Eskiden bu dolu hasarlarının onarımı mümkün olmuyordu. Oluşan hasarın giderilmesi için otomobilinizi hasarla bölümleri değiştiriliyor ve aracınızı orijinalliği bozuluyordu. Şimdi ise dolu hasarı ile oluşan göçükler için sayısı ne kadar olursa olsun boyasını bozmadan düzeltebilmektedir. Firmamız boyasız göçük düzeltme konusunda uzmanlaşmış olup, dolu hasarı konusunda da Konya’da müşterilerine hizmet vermektedir.

ÖRNEK DOLU HASARI ONARIMLARIMIZ

Dolu Hasarım Onarımı Konya, Göçük Düzeltme Konya, Konya Boyasız Göçük, Konya Boyasız Göçük Düzeltme, Konya Boyasız Göçük Düzeltme Selçuklu, Konya Dolu Hasar Onarımı, Konya Dolu Hasarı Düzeltme, Konya Dolu Hasarı Tamiri, Konya Dolu İzi Düzeltme, Konya Göçük Giderme, Konya Kaporta Göçük Düzeltme, Konya Mini Onarım, Konya Vakumlu Kaporta Düzeltme, Konya Vakumlu Kaporta Düzeltme , Konyada Boyasız Göçük Düzeltme, Konyada En İyi Kaportacı, Vakumla Kaporta Düzeltme Konya, Selçuklu, Karatay