Mini Onarım

Araçta oluşabilecek küçük ölçekli hasarların giderilmesi hizmetidir. Kaportada ki küçük çizikler, küçük lokal hasarlar bu kapsamda hizmet alanımıza girmektedir.

Mini Onarım tekniklerindeki yılların uzmanlığı ile araç hasarlarınıza çözüm olmaya devam etmektedir. Mini Onarım hizmetinin Türkiye ve dünyadaki yaratıcısı olarak alanındaki tecrübe ve uzmanlığı ile hasarlarınızı, aracınızın orijinalliği bozulmadan onarır.

Pilot Garage Mini Onarım’da Aracın genellikle kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen sıyrık, çizik gibi küçük boya hasarlarının onarım boyası ve verniği kullanılarak orijinal boya katına özel bir teknik ile uyumlu hale getirilip tamamen giderilmesi tekniğidir. Bu yöntem uygulanırken onarım bölgesi mümkün olduğunca küçük tutulur ve aracın orijinalliği azami ölçüde korunur. Aracınızda değer kaybı yaşanmaz. Onarım boyası ve verniği, orijinal boya katına özel bir teknik ile uyumlandırılarak hasar tamamen yok edilir.

“Mini Yama” yöntemi ile aracın orijinalliği korunur.  Pilot Garage Mini Onarım tekniği, genellikle çamurluklar, kapılar, tamponlar gibi dikey parçaların kenar bölgelerindeki boya hasarı giderilmesinde etkin şekilde kullanılır. Motor kaputu, bagaj kapağı ve tavan gibi parçalarda Mini Yama tekniğinin uygulanması boyanın cinsine, rengine, hasarın yerine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir.

MİNİ ONARIM UYGULAMA ÖRNEKLERİMİZ

uygulama örnekler, uygulama 1, Göçük Düzeltme Konya, Konya Boyasız Göçük, Konya Boyasız Göçük Düzeltme, Konya Boyasız Göçük Düzeltme Selçuklu, Konya Dolu Hasar Onarımı, Konya Dolu Hasarı Düzeltme, Konya Dolu Hasarı Tamiri, Konya Dolu İzi Düzeltme, Konya Göçük Giderme, Konya Kaporta Göçük Düzeltme, Konya Mini Onarım, Konya Vakumlu Kaporta Düzeltme, Konya Vakumlu Kaporta Düzeltme , Konyada Boyasız Göçük Düzeltme, Konyada En İyi Kaportacı, Vakumla Kaporta Düzeltme Konya, Selçuklu, Karatay uygulama örnekler, uygulama 1, Göçük Düzeltme Konya, Konya Boyasız Göçük, Konya Boyasız Göçük Düzeltme, Konya Boyasız Göçük Düzeltme Selçuklu, Konya Dolu Hasar Onarımı, Konya Dolu Hasarı Düzeltme, Konya Dolu Hasarı Tamiri, Konya Dolu İzi Düzeltme, Konya Göçük Giderme, Konya Kaporta Göçük Düzeltme, Konya Mini Onarım, Konya Vakumlu Kaporta Düzeltme, Konya Vakumlu Kaporta Düzeltme , Konyada Boyasız Göçük Düzeltme, Konyada En İyi Kaportacı, Vakumla Kaporta Düzeltme Konya, Selçuklu, Karatay Mini Onarım Konya, Dolu Hasarım Onarımı Konya, Göçük Düzeltme Konya, Konya Boyasız Göçük, Konya Boyasız Göçük Düzeltme, Konya Boyasız Göçük Düzeltme Selçuklu, Konya Dolu Hasar Onarımı, Konya Dolu Hasarı Düzeltme, Konya Dolu Hasarı Tamiri, Konya Dolu İzi Düzeltme, Konya Göçük Giderme, Konya Kaporta Göçük Düzeltme, Konya Mini Onarım, Konya Vakumlu Kaporta Düzeltme, Konya Vakumlu Kaporta Düzeltme , Konyada Boyasız Göçük Düzeltme, Konyada En İyi Kaportacı, Vakumla Kaporta Düzeltme Konya, Selçuklu, Karatay